צנרת דרום - איך לעצב את הבית באופן מקצועי
 
 
 
       
                 
 
איך לעצב את הבית באופן מקצועי
 
כשמחליטים על עיצוב בית חדש מנקודת אפס או שיפוץ מבנה קיים, כדאי לייחס לפרויקט את מלוא החשיבות מאחר ובסיומו של יום מדובר בתכנון ועיצוב המגרש הביתי, שחשוב שיהיה פונקציונאלי ויתאים  מבחינת הסגנון לטעם האישי. כל הפריטים הדקורטיביים בבית נדרשים להתאים לסגנון העיצובי הנבחר כמו גם הפרטים הכוללים ריצוף פנים, מוצרי קרמיקה וכלים סניטריים במטבח ובחדר האמבטיה כדוגמת כיורים, ברזים וחיפוי קירות. בחירת החומרים מהם יהיו עשויים ובחירת הגוונים ייקבעו בהתאם לתמונה הכוללת ולסגנון המתוכנן. לצד בחירת הגוונים החמים המעניקים חמימות ומשפחתיות, בחירה בצבעים קרים תעניק מראה דרמטי לחלל הבית. הבחירה בגוונים נדרשת גם להתחשב בגודל החדרים ובשימושיות שלהם, כאשר יש לקחת בחשבון שפרויקט מהסוג מחייב קבלת לא מעט החלטות לאורך כל התקופה.

חשיבות תכנון ועיצוב מקצועי
כדי לעצב את הבית באופן מקצועי וליהנות מתוצאות משביעות רצון, כדאי להיעזר באדריכל או מעצב שיוכלו ללוות את הפרויקט ולייעץ באופן מקצועי בהתאם לניסיון קודם בתחום ולא להסתמך על שיקולים לא מבוססים. במידה ויש צורך בשינויים מהותיים במבנה הבית וכאלה שמחייבים התרי בניה מיוחדים, יהיה צורך בשירותי אדריכלות מקצועיים מאחר ורק אדריכל יוכל להגיש בקשות מהסוג ולייצג את לקוחותיו מול הרשויות. באמצעות ליווי מקצועי צמוד, ניתן ליהנות משקט נפשי ומידיעה כי הינכם בידיים טובות כך שקבלת ההחלטות תהיה לאחר ייעוץ מקצועי המתבסס על הצרכים הנדרשים ומתחשב במגבלות הקיימות בשטח. מסיבה זו חשוב להשקיע בעת בחירת האדריכל לפרויקט ולא להקל ראש בבחירת בעל המקצוע שצפוי ללוות אתכם לאורך כל חודשי הפרויקט. כדי להגדיל את הסיכויים לבחירה מוצלחת, כדאי להתמקד בבעלי מקצוע שהתקבלו המלצות לגבי פעילותם המקצועית. במידה ואלו אינן בעלות השגה, לא כדאי לוותר על שלב ההמלצות בשלב מתקדם יותר. אין בעצם תחליף למידע המתקבל על ידי לקוחות שהתנסו בשירות באופן אישי על מנת להעיד על אופיו וסגנון עבודתו של האדריכל.

כיצד לבחור אדריכל לעיצוב הבית?
גם במקרה והתקבלו המלצות קודמות לגבי המועמדים הרלוונטיים, חשוב לבחון היטב את הרקורד המקצועי הקודם של האדריכל, כולל פרויקטים פרי עבודתם. אתר הבית מציג גלריית תמונות שמעידה על סגנון וטיב העבודה, דבר שיכול לסייע לצמצמם את הרשימה ולמקד לכיוון המועמדים המתאימים ביותר. עם זאת, התרשמות זו אינה מספקת וכדאי לבחון אפשרות להגיע להתרשם פנים אל פנים מאחד הפרויקטים בשטח. בנוסף, פגישה רשמית מסודרת תוכל לאפשר היכרות הדדיות ותיאום ציפיות לגבי חלקו של כל אחד מהצדדים בשיתוף פעולה מהסוג. מכיוון שסגנון פעילויות המקצועית של בעלי המקצוע שונה מאחד לאחר, חשוב לוודא מראש כי מדובר בליווי צמוד ולא רק פיקוח בשלט רחוק (אלא אם מקובל סגנון עבודה שכזה). ללא קשר לסגנון הפעילות, חשוב כי אכן תתאפשר תחושת פתיחות וכימיה מול האדריכל, שהינן חיוניות לצורך השגת התוצאות הטובות ביותר בפרויקט שעשוי להיות לחוץ בזמנים וקבלת החלטות מכריעות יותר או פחות בזמן אמת.

עיצוב הגינה מוסיף יופי לבית

מלבד התכנון של הבית אם מבחינה חיצונית או מבחינת עיצוב הפנים, הגינה מהווה את הפנים של הבית ויוצרת את הרושם הראשוני. בכדי להעניק לגינה מראה ייחודי ומטופח, מומלץ להשתמש אך ורק עם מפוחים תעשייתיים מקצועיים ואיכותיים!

 
 
   
 
כתובתנו: המרכבה 27, אזור התעשייה אשקלון.
טלפון רב-קווי: 6770800 - 08, פקס: 6750768 - 08
tzaneret@bezeqint.net
 
 
   
   

 
 
 
 
כל הזכויות שמורות ריצוף פנים | ריצוף חוץ | מוצרים לאמבטיה | מוצרים למטבח | מחלקת אינסטלציה | מבצעים | צור קשר | מידע כללי
 
שעות פתיחה :ימי א'-ה' 8:00-19:00
יום ו' וערבי חג 8:00-13:00
לייבסיטי - בניית אתרים