צנרת דרום - צילום צנרת - זיהוי מהיר של נזילות בצנרת
 
 
 
       
                 
 
צילום צנרת - זיהוי מהיר של נזילות בצנרת
 
צנרת היא ללא ספק הבסיס המרכזי בכל בית. כאשר ישנם נזילות ובעיות שונות בה, לעיתים יכולות להיות בעיות בלתי הפיכות גם לצנרת וגם למבנה עצמה. מסיבה זאת, כאשר הנכם מזהים רטיבות או עובש, אין להזניח את הנושא, אלה לפעול במהירות האפשרית להסדיר את התקלה. זכרו כי רטיבות על הקיר, היא סימן שהצנרת דולפת והמים מחללים בקירות וגורמים לבעיות חמורות במבנה שיכולות להגיע לשברים בקירות ואף במקרים קיצוניים יותר לקריסת הקיר.
צילום צנרת, מה הוא?
הטכנולוגיה בתחום הצנרת הולכת ומתפתחת, כך שאם נביט בעבר, ניתן לראות כי על מנת לאתר נזילות מים מהצנרת, היה צורך לשבור קירות, קרמיקה ומרצפות על מנת לאתר את הנזילה ולטפל בה באופן יסודי. אך עם התפתחות הטכנולוגיה בתחום, ניתן למצוא צילום צנרת ביוב שהוא מהלך מתקדם ואיכותי שיכול להציג לכם בצורה מדויקת את הנזילה בקיר. צילום זה, מתבצע על ידי מיטב הטכנולוגיה החדשה והוא מורכב מצילום אופטי ואמצעים נוספים שמהם ניתן לראות במהירות רבה את הנזילה מבלי לבזבז זמן יקר ומשאבים העלולים לגרום לנזקים למבנה.  
חשיבותו של ציוד מקצועי ואיכותי
כאשר בעל מקצוע מומחה המחזיק בציוד מתקדם מבצע  צילום על ידי מכשור זה, המכשור יכול להגיע לתוצאות מדויקות ביותר, אך כמובן שיש צורך להשתמש במכשור וציוד כמה שיותר מתקדם לטובת פעולת האיתור. על מנת לבחור את הציוד הטוב ביותר עליכם לדעת כמה דברים:  דבר ראשון - צריך לזכור שיש לא מעט גדלים של צנרות מים, לכן יש לבחור את המכשור בהתאם לגודל הצנרת בבית ולסוג התקלה. חשוב לציין כי קיימים דגמים רבים של מכשור לצילום לצנרת, לכן עליכם לבדוק היטב אם אותה חברה יכולה לספק לכם בדיוק מה שאתם צריכים עוד בשיחת הטלפון.
איך זה עובד?
בעלי מקצוע כמו אינסטלטורים וחברות אינסטלציה, מספקות מכשור מקצועי גם לאיתור נזילות וגם לתיקון הנזילה עצמה, הרי כאשר יש נזילה, יש צורך לסדר אותה באופן מידי גם על ידי מכשור מתוחכם ומקצועי. בין מגוון המכשירים הקיימים בשוק לתיקון נזילות ופתיחת סתימות, ניתן לראות רובוטים משוכללים הנושאים עליהם מצלמות משוכללות ויכולים לבצע מגוון פעולות ותיקונים בביוב ברמה גבוהה ביותר ללא צורך להרוס ולשבור קירות, מרצפות או קרמיקות. התוצאה המופקת מצילום זה, היא איכותית ביותר וממוקדת, כך תוכלו בעל המקצוע יוכל בקלות רבה לאתר את הנזילה ולטפל בה כבר באותו יום.
צילום צנרת - זיהוי מהיר של נזילות בצנרת, טרם רכישת דירה
בדיקת הצנרת ואיתור נזילות טרם רכישת דירה, היא בחירה חכמה ביותר, הרי דירות בעלות בעיות צנרת, ערכן יורד באופן אוטומטי וודאי לא תרצו לרכוש דירה עם בעיות צנרת שעולות כסף רב ויכולות לגרום לבעיות רבות שיכולות לגרום לזיהומים, סדקים בקירות ואף במקרים קיצוניים לקריסת התקרה או המבנה. יש לציין כי לעיתים בעיות צנרת אינם נראות לעין, שהרי הן יכולות להיות מוסתרות תחת טפטים מרשימים או צביעה מקצועית, לכן יש צורך במכשור מתוחכם על מנת לאתר את נזילות אלו. צילום הצנרת, הוא האופציה הטובה ביותר לגילוי נזילות אלו.
 
 
   
 
כתובתנו: המרכבה 27, אזור התעשייה אשקלון.
טלפון רב-קווי: 6770800 - 08, פקס: 6750768 - 08
tzaneret@bezeqint.net
 
 
   
   

 
 
 
 
כל הזכויות שמורות ריצוף פנים | ריצוף חוץ | מוצרים לאמבטיה | מוצרים למטבח | מחלקת אינסטלציה | מבצעים | צור קשר | מידע כללי
 
שעות פתיחה :ימי א'-ה' 8:00-19:00
יום ו' וערבי חג 8:00-13:00
לייבסיטי - בניית אתרים