צנרת דרום - סוגי הקרמיקה לבית ולמשרד
 
 
 
       
                 
 
סוגי הקרמיקה לבית ולמשרד
 
קרמיקה הנה אבן חיפוי שמשתמשים בה לרוב עבור חדרי מקלחת ולפעמים גם במטבחים. לאבן זו מגוון רחב של סוגים, אך בדרך כלל הצרכן הביתי יזמין או טראצו או גרניט: הסוגים היחידים שאינם רגישים למים ושינויי אקלים, וברובם – גם אינם רגישים לחבטות חזקות כפי שניתן יהיה להבין. במאמר נייחס ליתרונות הרבים ולחסרונות המועטים של אבנים אלו, וניווכח שעל אף החסרונות אלו אבני הקרמיקה הטובות והעמידות ביותר שניתן למצוא בשוק.

גרניט – עיצובים מהודרים לחדר האמבטיה

קרמיקה גרניט מכילה אין סוף פיתוחים עיצוביים: היא מחוספסת והיא חלקה, היא בצבע אחד, ועליה פסיפס צבעים. כמות הגימורים שניתן לשזור לאבן זו כמעט אינסופית, והרווח כולו שלכם. חשוב לשים לב שגרניט, בשונה מקרמיקה מסוגים אחרים, רגישה היא למכות יבשות, ולכן חשוב להקפיד להיות עדינים בקרבת הקיר. מכה ראשונית כלשהי כנראה לא תגרום להתמוטטות האריח, אבל כן עלולים להיווצר סדקים או חורים קטנים.

טראצו – אבן מעוצבת וחזקה מאין כמוה

טראצו הנה קרמיקה שאינה רגישה לכל מפגע: לא למים, לא לקור וחום וגם לא לחבטות ומכות. קניית קרמיקת טראצו מבטיחה לכם שקט מבחינת שלמות האריחים, שיישמרו לצדכם גם שנים לאחר הרכישה. טראצו, בדומה לגרניט, ניתן לצביעה באופן חופשי, ולרוב העיבוד שלו מגיע בצורה אחידה, בשונה מהגרניט שניתן לעיבוד במגוון רחב של דרכים.

מחירי קרמיקה

ספקי הקרמיקה קובעים את המחיר בהתאם לכמות האריחים שהוזמנה, גודל השטח שנועד להיות עטוף בקרמיקה, וכמובן – סוג הקרמיקה שנבחרה. כמובן שבחירה בקרמיקת טראצו או גרניט תהיה יקרה יותר מאשר בחירה ברזינה שרגישה לרטיבות, חום וקור. ישנה חשיבות גם בבחירת אופן ההדבקה לקרקע או לקיר: עם איזו חברה מבצעת תעבדו, ובאלו דבקים וחומרים היא תשתמש על מנת לקבע לכם את הקרמיקה לקיר באופן סופי. על חומרי הדבקה איכותיים כמובן שמשלמים יותר מאשר אלו הסטנדרטיים.

בחירה חכמה של קרמיקה

ראשית כל – חשוב לשים לב לפרמטר המידות: יש למוד את השטח, לבחור אריח בגודל שתרצו ולחשב לכמה ממנו תזדקקו על מנת לחפות שטח מסוים שעל הקיר? שנית, יש לבחור את הסוג שמתאים לכם, בהתאם להתנהלות שלכם במקלחת.

המאמר באדיבות Rizuf.co.il – פורטל הקרמיקה והשיש
 
   
 
כתובתנו: המרכבה 27, אזור התעשייה אשקלון.
טלפון רב-קווי: 6770800 - 08, פקס: 6750768 - 08
tzaneret@bezeqint.net
 
 
   
   

 
 
 
 
כל הזכויות שמורות ריצוף פנים | ריצוף חוץ | מוצרים לאמבטיה | מוצרים למטבח | מחלקת אינסטלציה | מבצעים | צור קשר | מידע כללי
 
שעות פתיחה :ימי א'-ה' 8:00-19:00
יום ו' וערבי חג 8:00-13:00
לייבסיטי - בניית אתרים