צנרת דרום - מוצרי חימום לבית – סקירה
 
 
 
       
                 
 
מוצרי חימום לבית – סקירה
 
מוצרי חימום לבית – סקירה

מזג האוויר הים תיכוני בישראל עלול להטעות ולמנוע היערכות נכונה לקראת החורף. למרות הקיץ החם ואחוזי הלחות המשמעותיים, החל מאמצע הסתיו ועד האביב נוטות הטמפרטורות לצנוח. כתוצאה מכך, כדאי להכיר את מוצרי החימום הביתיים המובילים ולהבטיח איכות חיים גבוהה.
מוצרי החימום מתאימים לבעלי בתים מכל רחבי הארץ. השאיפה היא למצוא מוצר חסכוני, יעיל ובטוח שיכול לשמש משפחות עם תינוקות או ילדים. כיום יש מגוון עצום של מוצרים המיועדים לחימום ופיזור חום בצורה אחידה ומהירה. רצוי להגדיר את מסגרת התקציב, להשתמש גם בפתרונות איטום ובידוד ולשמור על עקרונות נכונים כדי לחסוך בהוצאות אנרגיה.

הסקה ביתית ומשאבות חום

את הסקירה רצוי להתחיל עם מוצרים השייכים לקטגוריה של הסקה ביתית ומשאבות חום. הסקה ביתית מהווה כיום את אחד מאמצעי החימום הנפוצים בישראל. היא מבוססת על מערכות לחימום תת רצפתי, משאבות חום המיועדות לחימום וקירור בתים ולחימום מי צריכה ורדיאטורים. היתרון של מוצרים בקטגוריה של הסקה ביתית ומשאבות חום הוא שילוב בין חימום הבית לבין הטיפול במים. במילים אחרות, מוצרים אלו מבטלים את הצורך בהפעלה נפרדת של אמצעי החימום השונים. הם מרכזים את כל דרישות בעלי הבית במהלך החורף תחת קורת גג אחת. התפעול של המוצרים נוח ופשוט, העלות הראשונית שלהם אינה גבוהה וגם האחזקה שלהם אידיאלית.
מעבר לכך, מערכות לחימום תת רצפתי לדוגמא אינן תופסות מקום בחלל. הן מפזרות את החום בחדרי השינה, בסלון ובכל רחבי הבית והן בטוחות לחלוטין גם בסביבה של תינוקות, פעוטות וילדים. אפשרות אחרת היא לבחור בין תנורי הסקה מברזל יציקה, משאבות סחרור ומערכות הסקה חשמליות. לכל מערכת יתרונות אחרים הבאים לידי ביטוי בבתים פרטיים ודירות.

מיזוג אוויר מרכזי

אי אפשר לבצע סקירה של מוצרי חימום ביתיים מבלי להתייחס לפתרונות מיזוג אוויר מרכזי. זהו פתרון קונבנציונאלי עבור חימום של בתים גדולים וקטנים. היתרון הוא הוצאות חימום נמוכות יחסית ואפשרות בחירה בין דגמים שונים של מזגן.
יחד עם זאת, כדאי להקפיד על אחזקה שוטפת של מערכות מיזוג אוויר ולהחליף יחידות מעבה ומאייד לפני תחילת החורף. כך ניתן לייעל באופן משמעותי את מערכות החימום והמיזוג ולמנוע נזילות, סתימות או תקלות בלתי צפויות. יש גם יחידות קירור וחימום במים הנמכרות במחיר משתלם עבור לקוחות ביתיים.

חורף נעים מתחיל במים חמים

כדאי להבהיר את הקשר בין מוצרי חימום לבית לבין מוצרים המתמקדים בחימום של המים. בתקופת החורף קשה להשיג מים חמים עבור שימושים ביתיים, בעיקר בדירות ישנות וגם בבתי קרקע פרטיים. רצוי להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי מכירה והתקנה של דודי שמש וחשמל ולהשוות בין דוודים לבין מחמם מים מיידי בגז, אוגרי מים ועוד.
בעלי בריכות יכולים לעבור את החורף בשלום עם פתרונות חימום ייעודיים. פתרונות אלו מבוססים על משאבות חימום הפועלות בצורה שקטה, לאורך זמן ותוך שמירה על איכות הסביבה. חימום מים בבריכות שחייה זול מכפי שנהוג לחשוב גם במהלך החורף. משאבות חימום לבריכות שחייה מאופיינות בנצילות גבוהה, הן עובדות בטמפרטורות חוץ נמוכות והן כוללות מחליף חום מטיטניום, מדחס סקרול ויחידת בקרה ידידותית למשתמש.
לסיכום, הסקירה מצביעה על כל מוצרי החימום המתאימים לשימוש ביתי. היא מתחילה בהתייחסות להסקה ביתית ומשאבות חום, ממשיכה עם מערכות למיזוג אוויר מרכזי ומסתיימת עם מתן דגש לחשיבות של חימום מים ובריכות שחייה. סקירה זו יכולה לעזור לכל מי שרוצה להיערך לקראת החורף בצורה נכונה.
ניתן למצוא את כל פתרונות החימום בחברת "אורן ציוד חימום בע"מ" !
 
   
 
כתובתנו: המרכבה 27, אזור התעשייה אשקלון.
טלפון רב-קווי: 6770800 - 08, פקס: 6750768 - 08
tzaneret@bezeqint.net
 
 
   
   

 
 
 
 
כל הזכויות שמורות ריצוף פנים | ריצוף חוץ | מוצרים לאמבטיה | מוצרים למטבח | מחלקת אינסטלציה | מבצעים | צור קשר | מידע כללי
 
שעות פתיחה :ימי א'-ה' 8:00-19:00
יום ו' וערבי חג 8:00-13:00
לייבסיטי - בניית אתרים