צנרת דרום - מהם ההבדלים בין אריחי הקרמיקה למקלחת הקיימים כיום?
 
 
 
       
                 
 
מהם ההבדלים בין אריחי הקרמיקה למקלחת הקיימים כיום?
 
יש הרבה סוגים של אריחי קרמיקה למקלחת ולכן היכרות עם ההבדלים ביניהם יכולה לחסוך זמן, מאמץ וכסף. ראשית, השימוש באריחי קרמיקה נפוץ בבתים פרטיים והוא מתאים לסגנון עיצוב מסורתי או מודרני. היתרון הוא עמידות לטווח ארוך, תחזוקה קלה וניקיון פשוט. בניגוד למה שנהוג לחשוב, אריחים אלו אינם נשברים בקלות ובזכות שילוב חומרי גלם חדשים הם נהנים מתמיכה אופטימאלית. שנית, העלות נקבעת לפי סוג העבודה וההתקנה. בחדרי אמבטיה גדולים ניתן להוריד את המחיר עבור מ"ר וליהנות גם מהטבות נוספות.
אריחי קרמיקה משפיעים באופן ישיר על האווירה בתוך חדר האמבטיה. אפשר להשתמש בהם לצורך ריצוף בבתים חדשים, או לרענן בעזרתם את המראה הקיים ובתקציב נמוך מאוד. באמצעות תכנון מקדים והשוואה בין חברות וסוגי אריחים ניתן להשיג שיפור משמעותי במראה האמבטיה.
כך תבחרו אריחי קרמיקה
ההבדל העיקרי בין אריחי קרמיקה למקלחת ולחדרי האמבטיה הוא במראה החיצוני. האמבטיה הקיימת מכתיבה איזו קרמיקה נבחר ואילו אריחים נוכל לשלב. מנגד, אפשר לבחור קו עיצובי שאינו עולה בקנה אחד עם סגנון העיצוב הקיים של האמבטיה, המקלחת או הריהוט. בחדרי אמבטיה קטנים כדאי להעדיף אריחים גדולים וחלקים. הקרמיקה עמידה בפני שחיקה ולכן גם קשה לראות עליה כתמים, אולם בחדרי אמבטיה ובמקלחות גדולות עדיף להשתמש באריחים מצוירים ומעוטרים וכך להשיג ערך מוסף. זכרו לבחור אריחי קרמיקה נוגדי החלקה וחוסמי אש. כך תוכלו גם לשפר את רמת הבטיחות במקלחת או באמבטיה וליהנות מהעיצוב במשך שנים רבות.
מבחינה מקצועית, ניתן לזהות הבדלים בין קרמיקה פשוטה לבין גרניט פורצלן. הבדלים אחרים הם בין קרמיקה לחיפוי קירות, אמבטיה, ריצוף או חיפוי כיור. מוצרי הקרמיקה והאריחים מגיעים בשלל סוגים וברמות מגוונות מאוד של מחירים. השימוש הבולט ביותר בקרמיקה בשנים האחרונות מבוסס על שילוב אריחים עם גרניט פורצלן. אריחי גרניט פורצלן הם יקרים בהשוואה לאריחים רגילים ופשוטים, אולם היתרון שלהם הוא עמידות, הומוגניות ויוקרתיות. בנוסף, גרניט פורצלן מיושם בשכבה אחת בעוד קרמיקה מגיעה בשתי שכבות.
לסיכום, יש מבחר משובח של אריחי קרמיקה לאמבטיה הן עבור פתרונות ריצוף והן עבור חיפוי קירות. מבחינת הלקוח, הדבר החשוב ביותר הוא לבחור אריחים המתאימים עבור התקציב העומד לרשותו, גודל חלל האמבטיה ואופי השימוש הצפוי. שפע מוצע כיום עבור לקוחות במחירים נוחים ואטרקטיביים. מומלץ לרכוש רובה התואמת את הצבע של האריחים על מנת ליצור מראה אחיד. המלצה נוספת היא לא להתפשר על איכות ההתקנה ולבדוק היטב מי המתקין, כמה ההתקנה עולה והאם יש אפשרות להשתמש בדבק ייחודי שאינו פוגע בעמידות.
 
   
 
כתובתנו: המרכבה 27, אזור התעשייה אשקלון.
טלפון רב-קווי: 6770800 - 08, פקס: 6750768 - 08
tzaneret@bezeqint.net
 
 
   
   

 
 
 
 
כל הזכויות שמורות ריצוף פנים | ריצוף חוץ | מוצרים לאמבטיה | מוצרים למטבח | מחלקת אינסטלציה | מבצעים | צור קשר | מידע כללי
 
שעות פתיחה :ימי א'-ה' 8:00-19:00
יום ו' וערבי חג 8:00-13:00
לייבסיטי - בניית אתרים