צנרת דרום - כיצד לבחור את החומרים הטובים ביותר לאינסטלציה בבית?
 
 
 
       
                 
 
כיצד לבחור את החומרים הטובים ביותר לאינסטלציה בבית?
 
 לא אחת, רק לאחר שמתחולל בביתנו פיצוץ בצנרת או כאשר ברז דולף באופן שוטף, כאשר חלקי חילוף מתבלים ומתכלים בקצב בלתי סביר, רק אז, למודי ניסיון מר, אנחנו נוכחים לדעת כי בחירת חומרים  טובים לאינסטלציה אינה בבחינת מותרות אלא צורך ממשי.
יש מי שבוחרים בחומרים חלופיים זולים מכורח המציאות, בגלל חסרון כיס, אבל לא אחת מתברר להם כי דווקא הרצון ואולי הצורך לחסוך עולה להם בהפסד. לא זה בלבד ששילמו כסף על חומר זול, בגלל שהוא "לא סיפק את הסחורה" הם נאלצים לרכוש אביזר עשוי חומר טוב יותר אבל בהכרח גם יקר יותר.
השקעה באביזרי אינסטלציה איכותיים ובטיחותיים היא חלק בלתי נפרד מהשקעה חיונית ונדרשת בתשתיות הבסיסיות של הבית. יש הצדקה מלאה לשלם עבור מוצרים אלה את מחיר עלותם.
 אחד המדדים לבחינת  תועלת של מוצר, נאמד ונמדד במשך הזמן שבו הוא מתפקד באופן תקין. מאחרה שרבים מאתנו אינם מבינים בתחום האינסטלציה רצוי ולמעשה חיוני לבקש ייעוץ והדרכה מבעלי מקצוע.
המלה האחרונה (כמו גם הראשונה) היא מלתם של אנשי מקצוע
נציגי השירות המקצועיים של חברה המספקת מוצרי קרמיקה וכלים סניטריים באמצעות מחלקת אינסטלציה שבה מוצגים ומוצעים למכירה חומרים ואביזרים משובחים, יסייעו לכם לבחור את החומרים המתאימים לכם ביותר.
עבור רובנו-ככולנו יש מוצרים, כגון שסתומים הידראוליים, שאין לנו כל ידע ולכן אין לנו שום יכולת לבחון את איכותם, לכן עלינו לסמוך על עצתם של מי שמבינים בנושא ועשויים להדריך אותנו לרכישה מושכלת של החומרים והאביזרים הטובים ביותר בתחום האינסטלציה.
על מנת לוודא כי רכישת המוצרים שלנו תתבסס על מידע מוצק ואמין, חשוב ליצור קשר עם חברה המשווקת מזה עשרות שנים אביזרים וחומרים בתחומי קרמיקה, אינסטלציה, חיפויים, כלים סניטריים, אמבטיות וכיורים, מקלחונים ועוד.
כשהיינו ילדים...
 כשהיינו ילדים, אי אז בשנים, רווחה אצלנו האמירה – "לא כל הנוצץ זהב הוא" תלינו משפט מכונן זה מעל הלוח בכיתת הלימוד בבית הספר היסודי והפנמנו והטמענו את התובנה המגולמת במשפט זה.
אכן, לא תמיד נכון לאמוד ולשפוט ערכו של דבר על פי מראהו החיצוני, אשר לא פעם עלול להטעות ולהוליך שולל. גם אם אתם מתרשמים מאביזר או מחומר כל שהוא שאתם רואים במקום כל שהוא, מומלץ לא להיחפז ולקנות אותו בו במקום, בו ברגע.
אנשי מקצוע יסייעו לכם לבחור ולרכוש את חומרי האינסטלציה הטובים ביותר לאחר שיקול דעת, שבו יילקחו בחשבון הצרכים שלכם, התקציב העומד לרשותכם ובעיקר- ההתאמה המיטבית של המוצר לייעודו על פי מכלול השיקולים.
חברה גדולה המשרתת מזה עשרות שנים ציבור לקוחות הן בשוק המוסדי והן בשוק הפרטי מעמידה לרשותכם את המקצועיות והניסיון שלה, ומציעה לכם שירות הלקוחות אשר שם אתכם, הלקוחות, במקום הראשון המיועד והשמור לכם.
 
   
 
כתובתנו: המרכבה 27, אזור התעשייה אשקלון.
טלפון רב-קווי: 6770800 - 08, פקס: 6750768 - 08
tzaneret@bezeqint.net
 
 
   
   

 
 
 
 
כל הזכויות שמורות ריצוף פנים | ריצוף חוץ | מוצרים לאמבטיה | מוצרים למטבח | מחלקת אינסטלציה | מבצעים | צור קשר | מידע כללי
 
שעות פתיחה :ימי א'-ה' 8:00-19:00
יום ו' וערבי חג 8:00-13:00
לייבסיטי - בניית אתרים