צנרת דרום - כיצד לבדוק את רמתן של אסלות שונות
 
 
 
       
                 
 
כיצד לבדוק את רמתן של אסלות שונות
 
רכישת אסלה יכולה להיות כזו שתגיע גם למחירים של מעל אלף שקלים. זאת מאחר ולהבדיל מבעבר, שאז נמכרו רק היחידות התחתונות של פריט זה, הרי שכיום יש גם מונו בלוקים שמציגים יחידה אחת של חלק תחתון יחד עם ניאגרה צמודה. בנוסף יש גם אפשרות לרכוש אסלות עם ניאגרה סמויה כיחידה אחת.
 
לכן חשוב מאוד לזכור שאף אחד מאתנו לא ירצה להוציאה מכיסו כסף רב על מוצר שלא יספק אותו בצורה מכובדת למשך לא מעט שנים. חשוב גם לזכור שרכישת פריט זה היא לעתים חלק משיפוץ כולל, ולכן די ברור שהוצאה כספית ניכרת תהיה כזו שתתווסף להוצאה כספית כוללת שהינה גם כך לא פשוטה לאיש בישראל.
 
ההתייחסות לאפשרויות ההדחה

עם כל הכבוד למראה מרשים מאוד של אסלה מסוימת, הרי שאם אי אפשר להדיח את המים בצורה מושלמת, אף אחד מאתנו לא ירצה לשבת על אף אסלה שהיא. לכן חשוב מאוד להתייחס לא רק לסגנון העיצוב של אסלות מרשימות ברמות שונות אלא במיוחד למנגנון ההדחה שנמצא בתוך החלק של הניאגרה.
 
יש מין שילוב חשוב בין יחידת ההדחה ובין צורת פיזור המים שמובנית בתוך האסלה. בפועל מדובר על כך שמעבר לאפשרות להדחת מים רציפה מהניאגרה, יכול מבנה האסלה לסייע מאוד בניקוי כל מה שנותר בתוכה אם מדובר על חריצים שמגבירים את הלחץ או אם מדובר על יצירת שיפוע טוב יותר שעליו זורמים המים.
 
מחוזק ועד תוספות חכמות


לא מעט ישראלים נהנים היום מרכישה של מוצר חשוב זה כשהם רואים כיצד מדובר בעסקה כוללת של חוזק, עיצוב וגם תוספות שלא היו קיימות בעבר. כיום יש אסלות שמיוצרות מחרס חזק ואיכותי יותר, ויש יחידות שלמות שמציגות מנגנון מתקדם שיודע כיצד לווסת את כמויות המים וכיצד ליצור חיסכון ונוחות גדולים יותר.
 
בנוסף הרי שאם מדובר ביחידת מונו בלוק שכוללת גם מושב למשל, הרי שגם כאן אפשר למצוא חידושים מעניינים שיכולים להרשים כמעט כל אחד. מושב קשיח שמציג נוחות רבה ואף אפשרות להתרומם לבד לאחר שמסיימים את העניינים על האסלה, הוא גם דבר שיכול להיות הרבה יותר מגימיק כלשהו. 
 
   
 
כתובתנו: המרכבה 27, אזור התעשייה אשקלון.
טלפון רב-קווי: 6770800 - 08, פקס: 6750768 - 08
tzaneret@bezeqint.net
 
 
   
   

 
 
 
 
כל הזכויות שמורות ריצוף פנים | ריצוף חוץ | מוצרים לאמבטיה | מוצרים למטבח | מחלקת אינסטלציה | מבצעים | צור קשר | מידע כללי
 
שעות פתיחה :ימי א'-ה' 8:00-19:00
יום ו' וערבי חג 8:00-13:00
לייבסיטי - בניית אתרים