צנרת דרום - כיצד לאתר אינסטלטור מוצלח?
 
 
 
       
                 
 
כיצד לאתר אינסטלטור מוצלח?
 
כיצד לאתר אינסטלטור מוצלח?
 
 
האינסטלאטור עשה את העבודה- האינסטלאטור יכול ללכת.... האומנם? כיצד אנחנו יכולים להיות בטוחים באופן וודאי ומעל לכל צל של ספק שבחרנו את האינסטלאטור שלנו בתבונה? מהן ההשלכות על חסכון או בחירה באינסטלטור בעל מקצועיות ירודה ומהי הדרך הטובה ביותר לבחור אינסטלטור.
 
קיימים אתרים לא מעטים ושטחים שלמים ברשת האינטרנט שמציעים לכם אינסטלטורים מדן ועד אילת אבל כיצד נדע לבחור בין כלל אנשי המקצוע בעלי "וותק של יותר מ 20 שנות פעילות" לאלה אשר בחסות שני עשורי הפעילות הללו אכן יודעים כיצד לפתוח סתימה בכיור מבלי ליצור הצפה במקלחת.
 
 
האם כדאי לחפש אינסטלטור באינטרנט וכיצד?
 
תלוי. קיימים אינסטלאטורים מקצועיים ומהימנים ביותר באינטרנט אבל חשוב לדעת היכן לחפש והיכן לאתר אותם... קיימים אתרים ופורטלים הכוללים המלצות אמינות ודירוג אמין של אנשי מקצוע. פורטלים אלה כוללים בקרה של אנשי מקצוע שזה בדיוק התפקיד שלהם – לפקח על השירות האמין אותו מקבל הצרכן מאת בעל העסק, בין אם מדובר על אינסטלאטור בחיפה ובין אם מדובר באינסטלטור בתל אביב. אתרים כמו אתר "מדרג", אתר "זאפ", אתר "המקצוענים" ודומיהם יעזרו לכם לאתר את האינסטלאטור באזור בית מגוריכם או באזור בית העסק עם חוות דעת אמיתיות, דירוג צרכנים ותחומי התמחות בעל המקצוע.
 
שלא כמו באתרי אינטרנט פרטיים אתרים הכוללים ביקורות פרטיות ומקצועיות על בעלי העסקים, תוכלו לבדוק מהי תקופת הניסיון האמיתית של בעל המקצוע ובאילו תחומי הוא מנוסה באותה כמות שנים אותה ציין.
 
 
אסתטיקה ואינסטלציה – חשיבות הזמינות והיחס למקצוע
 
כיום יותר מפעם, אנו שמים דגש על האסתטיקה גם בקרב בעלי המקצוע אשר עוסקים בעבודה "המלוכלכת", אופן ההגעה אל העבודה, הכבוד של האינסטלאטור כלפי המקום, קרי הופעה מסודרת, בקשת אישור לעשן, הם בין הדגשים החשובים ביותר בעת בחירת איש מקצוע. כאשר אתם מתייעצים עם מכרים ומקבלים המלצות בדבר נותן שירות, במיוחד איש מקצוע כמו אינסטלטור, חשוב לשאול ולהתעניין באשר לפרטים הנ"ל, שהרי מה שמתאים לאחרים לא בהכרח יתאים לכם.
 
 
 
חברת אינסטלציה או אינסטלטור יחיד
 
השוואה מחירים, קבלת המלצות, תחקיר באינטרנט, בדיקה באתרי דירוג ובקרה לטובת הצרכן אלה בדיוק הצעדים בהם עליכם לנקוט כדי לקבל מענה על השאלה הזאת. במקרים רבים חברה תעניק שירות טוב יותר מהאינסטלאטור הבודד ובמקרים שונים בדיוק להיפך. רבים אינם יודעים אבל אפילו במקומות גדולים גודל חברת האינסטלציה וכמות העובדים בעסק לא תמיד קובעים, קיימים בעלי מקצוע פרטיים אשר מסוגלים להעניק שירות אישי ואיכותי יותר מאשר חברת אינסטלאטורים גדולה ובעלי עסקים/מנהלי תפעול ולוגיסטיקה רבים יכולים להעיד על כך – אל תתקבעו על מה ש"נראה לכם" עשו את הבדיקה על פי הנתונים היבשים והצרכים הישירים שלכם.
 
שימו לב, מאחר שאתם אינכם בעלי השכלה או ידע רחב בתחום האינסטלציה חשוב מאוד להבין מהי הבעיה, מה איש המקצוע עשה ולקבל דוח מפורט ואפילו כתוב במקרה של תקלה קשה הכוללת שירות יקר באופן יחסי, קבלת מסמך והבנתו תאפשר לכם להגן על עצמכם ועל כיסכם במקרה של נוכלות, בקשה מקדימה של מסמך כזה, ויותר מכך, בדיקת תגובתו של האינסטלטור תראה לכם "עם מי יש לכם עסק" , וגם לו...
 
 
 
   
 
כתובתנו: המרכבה 27, אזור התעשייה אשקלון.
טלפון רב-קווי: 6770800 - 08, פקס: 6750768 - 08
tzaneret@bezeqint.net
 
 
   
   

 
 
 
 
כל הזכויות שמורות ריצוף פנים | ריצוף חוץ | מוצרים לאמבטיה | מוצרים למטבח | מחלקת אינסטלציה | מבצעים | צור קשר | מידע כללי
 
שעות פתיחה :ימי א'-ה' 8:00-19:00
יום ו' וערבי חג 8:00-13:00
לייבסיטי - בניית אתרים