צנרת דרום - כיצד בוחרים ברזים
 
 
 
       
                 
 
כיצד בוחרים ברזים
 
אנו נכנסים לחנות מסוימת וחושבים כי בחירת ברז אמורה לקחת לא יותר מכה שניות. זה נכון שכמעט כל הברזים נראים אותו הדבר, וזה נכון שאחרי הכול לא מדובר ברכישה של מכונת כביסה מרובת תכניות או ברכב שעולה כמה עשרות אלפי שקלים, אך בחירה לא נכונה יכולה להיות לרועץ עבור מי שלא עשה בדיקות נכונות.
 
אפשר לבחור ברזים איכותיים בצורה יעילה ורצינית אם בוחנים את ארץ הייצור של הברז, את החומרים שמהם הוא מיוצר, את האחריות שניתן לקבל לגביו, את השילוב בין אלמנטים מתקדמים מאוד ובין חוזק, את הפונקציונאליות בעת השימוש העתידי בו, ועוד פרטים שמדברים אישית לכל סוג של לקוח.
 
האמבטיה משדרגת בצורה רצינית


בכל מקום שבו מתקינים ברז איכותי ויפה אפשר ליהנות מיד משדרוג משמעותי. הן בכל הקשור למראה והן בכל הקשור לנוחות השימוש, ברזים איכותיים הם כאלו שיכולים להעניק הרגשה מצוינת. זהו תענוג להתגלח כשיש ברז שמזרים מים בצורה רציפה, וזה מהנה להציג לאורחים שבאים לבקר ברז מפואר בחדר אמבטיה.
 
אין ספק שהמראה הוא דבר מכריע בכל הקשור לבחירה של ברז מסוים. לכן מעבר לבירורים לגבי איכות ואחריות כל אחד מאתנו רוצה לראות בראש ובראשונה האם מדובר בפריט שממנו הוא יכול ליהנות מבחינת התצוגה שלו. לכן אפשר לראות כיצד רבים בוחנים כל יחידה כדי לזהות את רמת הרושם שהיא יכולה לעשות.
 
לא לשכוח לבדוק האחריות


אם אנו מדברים על פעילות תקינה של ברז כזה או אחר, הרי שאנו חייבים להתמקד יותר בנושא האחריות. זאת מאחר ולמגוון רחב של ברזים יש גם מגוון רחב של צורות אחריות. יש חברות שמעניקות 3 שנות אחריות, יש כאלה שלא מסתפקות ב-5 ויש מקרים שאפילו מדובר במספר שנים גבוה יותר של אחריות מקיפה.
 
התייחסות רצינית לנושא זה יכולה להוביל למספר הבנות חשובות. בראש ובראשונה אפשר להבין שחברה שמספקת שנות אחריות רבות היא חברה שמאמינה במוצרים שלה ובטוחה שלא יהיו בהם תקלות. בנוסף אפשר לראות כיצד חברה שמציעה אחריות בבית הלקוח למשל, היא חברה רצינית שכדאי לסמוך עליה. 
 
   
 
כתובתנו: המרכבה 27, אזור התעשייה אשקלון.
טלפון רב-קווי: 6770800 - 08, פקס: 6750768 - 08
tzaneret@bezeqint.net
 
 
   
   

 
 
 
 
כל הזכויות שמורות ריצוף פנים | ריצוף חוץ | מוצרים לאמבטיה | מוצרים למטבח | מחלקת אינסטלציה | מבצעים | צור קשר | מידע כללי
 
שעות פתיחה :ימי א'-ה' 8:00-19:00
יום ו' וערבי חג 8:00-13:00
לייבסיטי - בניית אתרים