צנרת דרום - טיפים לשיפוץ האמבטיה והחלפת הקרמיקה
 
 
 
       
                 
 
טיפים לשיפוץ האמבטיה והחלפת הקרמיקה
 
הגיע הזמן לבצע שינוי משמעותי מאד בבית שלכם, וכמובן שמדובר על השיפוץ של חדר האמבטיה כולו. מדובר על חדר משמעותי מאד ואפילו חיוני, גם אם לעתים הוא סמוי מן העין. כמו כל חדר - גם בו רצוי וראוי מאד להשקיע מעת לעת, ומגיע לעתים הזמן שבו אתם מבינים שאין מנוס - וצריך לשפץ היטב את חדר האמבטיה וגם להחליף את חיפויי הקרמיקה. אז איך עושים את זה? עם אילו קבלני שיפוצים יוצרים קשר? מהי הדרך החכמה ביותר לשפץ ואיך זה משפיע על התקציב הסופי? הנה כמה טיפים שיוכלו לעזור לכם באופן משמעותי.
 
כך תשפצו בצורה נכונה
  • לשפץ לבד או עם כל הבית - אחת השאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם, היא האם אתם מתכוונים לשפץ אך ורק את חדר האמבטיה לבדו, או לעשות זאת כחלק כללי מהשיפוץ של כל הבית. יש לציין שכמובן ששיפוץ כלל הבית יעלה יותר, אך כפי שלעתים קרובות קבלני שיפוצים יסבירו לכם - שיפוץ חדר האמבטיה כחלק משיפוץ הבית באופן יחסי, יעלה לכם פחות מאשר השיפוץ של חדר האמבטיה לבדו. לכן, אם אתם ממילא מתבלטים האם לשפץ חדרים נוספים בבית - אפשר שזה בהחלט הכיוון המשתלם יותר, מאשר שיפוץ נפרד לכל חדר בשנים אחרות.
  • להחליף קרמיקה בצורה חכמה - אחד החלקים המרכזיים בשיפוץ חדר האמבטיה שלכם, הוא כמובן התהליך של החלפת הקרמיקה בקירות. תפקיד הקרמיקה הוא לתפקד בתור חיפוי איכותי מאד, אשר מונע נזילות ולחות בתוך חדר האמבטיה, בשל התכונות המיוחדות של החומר. יש לזכור כי חיפויי קרמיקה, יודבקו לרוב על השטחים בקיר שבעבר היו מכוסים באריחים הישנים. לרוב, קבלני שיפוצים לא ידביקו ישר את האריחים החדשים - אלא קודם יסירו את השכבות הישנות של הצבע ושאריות החומר של הקרמיקה הישנה שנדבקו לקיר. לכן, אם אתם משפצים בעצמכם ולבדכם ומחליפים את האריחים, פעלו בהתאם ועשו אותו הדבר - דאגו שהקיר יהיה נקי לחלוטין משאריות של לכלוך וצבע, וכך ההדבקה של האריחים החדשים, תהיה הדבקה הרבה יותר טובה ואיכותית.
  • החלפת הצנרת - לעתים קרובות, ההחלפה של האמבטיה עצמה בחדר, גוררת אחריה גם שינוי מסוים בצנרת, וממילא אם אתם משפצים את האמבטיה, כדאי גם לטפל בצנרת שלו היטב. טיפול בצנרת כול לבדיקה של כל הצינורות, ובעיקר דגש על בידוד חדש עבור הצינורות השונים (יש צנרת למי חמים, למים קרים, למי ביוב וכו') וחשוב שלכל הצנרת יהיה בידוד איכותי וטוב.
 
גודל ותאורה גם חשובים
עוד כמה דברים קטנים שחשוב לשים לב אליהם, כשאתם משפצים את חדר האמבטיה שלכם או פונים אל קבלני שיפוצים: לרוב, חדר האמבטיה הוא מהחדרים הקטנים בבית .אפשר ליצור בו תחושה של חדר גדול יותר, אם מקפידים על תאורה נכונה שנותנת תחושה של חדר מרווח וגדול יותר. לעתים, אפשר גם לשקול התקנה של מדפים במקום ארונות אמבטיה שחוסכים יותר במקום, ונותנים תחושה פתוחה יותר.
 
 
   
 
כתובתנו: המרכבה 27, אזור התעשייה אשקלון.
טלפון רב-קווי: 6770800 - 08, פקס: 6750768 - 08
tzaneret@bezeqint.net
 
 
   
   

 
 
 
 
כל הזכויות שמורות ריצוף פנים | ריצוף חוץ | מוצרים לאמבטיה | מוצרים למטבח | מחלקת אינסטלציה | מבצעים | צור קשר | מידע כללי
 
שעות פתיחה :ימי א'-ה' 8:00-19:00
יום ו' וערבי חג 8:00-13:00
לייבסיטי - בניית אתרים