צנרת דרום - חומרים עמידים לארונות חדר אמבטיה
 
 
 
       
                 
 
חומרים עמידים לארונות חדר אמבטיה
 
תחזוקת חדרי אמבטיה ועיצוב ארונות אמבטיה היווה ברבות המקרים, גם בזמנים בהם עיצוב ואדריכלות הבית לא זכו להתייחסות ממשית. חדרי האמבטיה עד לפני כמה שנים ספורות זכו לעיצוב מודרני ומטאלי. חדר האמבטיה הוא חלל שיש לגשת אליו מתוך ידע וזהירות כתוצאה מההשלכות האפשריות של הרטיבות על הפרטים השונים איתם אנו בוחרים לאבזר ולעצב אותו.
 
חומרי הגלם בנישת הריהוט הם בין הפרטים המרכזיים שחשוב לשים עליהם דגש לפני בחירת אלמנטים עיצוביים ופרזול, לא פעם אנו מתרשמים וחוזים בקילופים ובלאי של "ריהוט חדר המקלחת" אבל האם יש באפשרותנו ליצור עיצוב מעניין ויחד עם זאת לשמר את המראה החדש ואת שלמות הארונות?
 
 
ויניל לחדר אמבטיה - יתרונות עיצוביים וכלכליים
 
הויניל הוא חומר המשמש אותנו ואת מעצבי הפנים לעיצובים מקוריים וליצירת פשטות בקו העיצוב ותכנון העיצוב. הויניל משמש כאביזר עיצובי לקירות, תמונות וכמובן ארונות. ויניל הוא חומר איכותי וכאשר נבחר ומותקן באופן מקצועי מחפה ואף שומר על תקינות ארונות אמבטיה נוסף על העיצוב המיוחד והמראה המרוכך יותר. בשונה ממראה הפורמייקה הקר שניתן לראות במרבית ארונות האמבט.
 
חומר זה הוא אחד מחומרי הגלם הטובים ביותר עבור ארונות אמבטיה ויוצרים את השילוב המנצח של עיצוב במראה יוקרתי, במחיר חסכוני ובאיכות ברמה גבוהה.
 
עץ או דמוי - ארונות עמידים לאורך שנים
 
עץ הוא אחד המוטיבים האהובים והאהודים ביותר בתחום עיצוב פנים הבית ובכלל. יחד עם זאת, עץ בחדר האמבטיה דורש מחשבה ובחירה מדויקת שהרי בחירת חומר גלם לא נכונה, בעיקר בתחום העץ תשליך על מראה חדר האמבטיה באופן ממשי.
 
העץ הטבעי הפך לחומר גלם שהולך ונעלם כמעט לחלוטין מנוף העיצוב. רצוי לבחור בחומר גלם דמוי עץ ולוודא כי הוא עמיד במים באופן מוחלט כתוצאה ממאפיין הרטיבות בחלל זה.
 
בחירת חומר גלם ייעודי לחדרי אמבטיות דמוי עץ היא דרך ייחודית ליצור מראה חם, רך ואינטימי תוך הנאה מעיצוב איכותי שניתן לשמר לאורך שנים ארוכות.
 
 
גבס בחדר האמבטיה - יתרונות וחסרונות
 
חומר גלם כמו גבס הוא אחד מהחומרים הקלים והנוחים ביותר לעיצוב. אולם, בחדר האמבטיה, עבודה שאינה מדויקת עשויה להביא לקושי בשימור העיצוב וללכלוך רב כתוצאה מהתפוררות הטיח. חשוב מאוד לבחור בסוג גבס וחומרים נוספים שיהפכו את חומר הגלם העיקרי ליציב יותר ועמיד יותר בפני רטיבות ולחות. בחדרי אמבטיה מסוימים ניתן להתרשם מבניית ארונות מגבס בלבד בתוספת דלתות זכוכית - אופציה שהופכת את הארונות לזולים יותר וייחודיים יותר.
 
עיצוב ארון אמבטיה בסגנון נישת גבס, הענקת צבע ומרקמים מיוחדים יהפכו את חדר האמבטיה שלכם לבעל עיצוב מעניין, מקורי ושונה.
 
 
 
 
 
 
   
 
כתובתנו: המרכבה 27, אזור התעשייה אשקלון.
טלפון רב-קווי: 6770800 - 08, פקס: 6750768 - 08
tzaneret@bezeqint.net
 
 
   
   

 
 
 
 
כל הזכויות שמורות ריצוף פנים | ריצוף חוץ | מוצרים לאמבטיה | מוצרים למטבח | מחלקת אינסטלציה | מבצעים | צור קשר | מידע כללי
 
שעות פתיחה :ימי א'-ה' 8:00-19:00
יום ו' וערבי חג 8:00-13:00
לייבסיטי - בניית אתרים