צנרת דרום - הדברה בתים לקראת הקיץ
 
 
 
       
                 
 
הדברה בתים לקראת הקיץ
 
כאשר יש לנו בבית מזיקים מאוד לא נעים לנו ואנחנו חשים חוסר נוחות. מזיקים בבית יכולים לגרום לכלוך וזוהמה וגם להידבקות במחלות. במקרה שיש לנו עכברים וחולדות בבית אנחנו חייבים להדביר אותם במהירות האפשרית שניתן.
הדבר הכי טוב שאנחנו יכולים לעשות הוא לשכור מדביר שינקה את הבית שלנו ממזיקים אלו. הדבר מקצועית של עכברים וחולדות היא הליך פשוט מאוד למדביר מקצועי והיא יכולה להשיב במהרה את הסדר והניקיון לבית שלנו. הדברה זאת כוללת שימוש במלכודות וברעלים. במידה שיש לנו חיות מחמד בבית כמו כלב או חתול חשוב שלא נהיה מספר שעות או ימים ספורים בבית לאחר ההדברה. במקרים מסוימים בהם יש לנו ילדים קטנים מומלץ גם לעזוב את הבית למספר ימים לאחר שהוא הודבר ליתר ביטחון.

הדברה מקצועית של חרקים

הדברה מקצועית כוללת כמובן גם הדברה של חרקים. כל אחד מאתנו מכיר את הבעיה שיש בבית ג'וקים או הרבה נמלים. מאוד קשה להיפטר מהחרקים שיש לנו בבית, במיוחד אם אנחנו גרים בבית קרקע. בשביל שנוכל לחיות בבית ללא חרקים כדאי לנו לשכור מדביר מקצועי שידביר לנו אותם. הדברה של חרקים היא עסק פשוט אך חייבים לדעת לעשות אותו כהלכה. הדבר של ג'וקים למשל כולל ריסוס וגם הדברה של פתחי הביוב בבית שלנו והכיורים – כי משם בדרך כלל הג'וקים מגיעים.
לסיכום, ניתן לומר שאף אחד לא אוהב לחיות בבית שיש בו "אורחים" לא רצויים כמו חרקים למיניהם וחולדות ועכברים. בשביל שיהיה לנו נעים לחיות בבית שלנו כדאי לנו להדביר אותו ולוודא שמזיקים בלתי רצויים אלו לא ידרכו בבית שלנו ויהיו נוכחים בו. יש מגוון שיטות הדברה ועלינו לבחור את המתאימה לנו ביותר.
 
   
 
כתובתנו: המרכבה 27, אזור התעשייה אשקלון.
טלפון רב-קווי: 6770800 - 08, פקס: 6750768 - 08
tzaneret@bezeqint.net
 
 
   
   

 
 
 
 
כל הזכויות שמורות ריצוף פנים | ריצוף חוץ | מוצרים לאמבטיה | מוצרים למטבח | מחלקת אינסטלציה | מבצעים | צור קשר | מידע כללי
 
שעות פתיחה :ימי א'-ה' 8:00-19:00
יום ו' וערבי חג 8:00-13:00
לייבסיטי - בניית אתרים