צנרת דרום - דבקים לצרכי איטום
 
 
 
       
                 
 
דבקים לצרכי איטום
 
בשוק הישראלי ניתן להחשף למגוון רחב של דבקים וחומרי איטום המוצעים למכירה. אין ספק בכלל שאם אתם רוצים לרכוש דבק לצרכי איטום, עליכם להיות מודעים לשוני הרב שבין החומרים השונים, שכן חבל שבסופו של יום תחליטו לקנות דבק לצרכי איטום שלא ישרת אתכם נאמנה.
                                         
לאחר שהבנתם שיש חשיבות גדולה ביותר לסוג הדבק שבוחרים, כעת נשאלת השאלה, מדוע? ובכן, במידה ותחליטו לרכוש דבר לא איכותי, תוכלו להגיע למצב שלאחר תקופה קצרה תסבלו מכך ששכבת הדבק שלכם תתקלף, והליך האיטום לא יעבוד כפי שאתם מצפים. לעומת זאת, אם תבחרו לרכוש חומר איכותי מחברה אמינה, תוכלו להנות מכך שהדבק שלכם יחזיק מעמד למשך שנים ארוכות.
 
אז לשם מה עושים שימוש בעצם בדבקים לצרכי איטום?
 
התפקיד של הדבק הינו קרדינלי למדי בכל הליך של איטום. כך לדוגמה, אם אתם רוצים לאטום את הגג שלכם בעזרת יריעות ביטומניות, תצטרכו להדביק אותן בעזרת דבק. אמנם ישנן יריעות אשר מגיעות עם דבק בפני עצמן, אך ישנן לא מעט מקרים בהם עליכם לרכוש דבר באופן נפרד לצורך איטום תקין של היריעה. רק תקחו בחשבון שלכל חומר איטום יש צורך לשלב דבק שמתאים לו, כך שהחומרים יפעלו ביחד בהרמוניה ולא באופן מנוגד או כזה שלא פועל כראוי.
 
כך שכפי שאתם מבינים, אם אתם קונים יריעה ביטומנית לדוגמה, לחלקן תהיה יכולת הדבקה עצמית, ואילו לחלקן האחר תצטרכו למצוא דבק מתאים. בכל אופן, בין אם אתם בוחרים ביריעה כזו ובין אם באחרת, אין ספק שכדאי לכם להתייעץ עם איש מקצוע בעניין, כך שתוכלו להיות רגועים ובטוחים שאתם מקבלים את ההחלטה הנכונה ביותר בשבילכם.
 
דבקים נפוצים לאיטום
 
ישנם שלל דבקים נפוצים בשוק הישראלי אשר משמשים להדבקה ואיטום של יריעות שונות, ובעיקרן היריעות הביטומניות.
 
דבק אפוקסי - בדומה לסופר גלו, גם הדבק הזה נפוץ למדי לשימוש ברחבי הארץ, כאשר אחד היתרונות הגדולים ביותר שניתן למנות לצידו הוא שתוך דקות בודדות הוא מתחיל להתקשות. ניתן לומר שתוך 5 דקות הדבק שלכם יתחיל להתייבש ות
וכלו להיות בטוחים שהוא ידביק את מה שאתם רוצים להדביק באופן חזק למדי.
 
סופר גלו - נחשב לאחד הדבקים הנפוצים בישראל אם לא הנפוץ שביניהם. הדבק משמש לשלל רחב של עבודות, וביניהן ניתן למנות גם את עבודות האיטום והדבקה. אין ספק שאם אתם רוצים לאטום את גג ביתכם עם יריעה ביטומנית וסופר גלו, אתם עשויים להרוויח מכך רבות.
 
 
   
 
כתובתנו: המרכבה 27, אזור התעשייה אשקלון.
טלפון רב-קווי: 6770800 - 08, פקס: 6750768 - 08
tzaneret@bezeqint.net
 
 
   
   

 
 
 
 
כל הזכויות שמורות ריצוף פנים | ריצוף חוץ | מוצרים לאמבטיה | מוצרים למטבח | מחלקת אינסטלציה | מבצעים | צור קשר | מידע כללי
 
שעות פתיחה :ימי א'-ה' 8:00-19:00
יום ו' וערבי חג 8:00-13:00
לייבסיטי - בניית אתרים