צנרת דרום - בעלי מקצוע שונים לשיפוץ אמבטיה
 
 
 
       
                 
 
בעלי מקצוע שונים לשיפוץ אמבטיה
 
שיפוץ אמבטיה הוא תהליך מורכב ויקר במיוחד. מפתיע עד כמה חדר קטן כל כך יכול לעלות כל ך הרבה ולספק כל כך הרבה עבודה כאשר משפצים אותו. אך דבר זה הוא הגיוני, מכיוון ששיפוץ אמבטיה אינו כרוך רק בצביעה או בהזזת ארונות. שיפוץ אמבטיה כרוך בעבודות אינסטלציה מורכבות, בהתקנת כלים סניטריים, בחיפוי קירות איכותי וכולי.
 
שיפוץ אמבטיה – בשביל מה?
 
לעיתים קורה שאתם נכנסים לדירה חדשה, אך אינכם מרוצים מן האמבטיה שבה, מסיבות שונות. לעיתים, מרוב שימוש באמבטיה, האמבטיה עצמה מתבלה, הציפוי שלה מתבלה ומשתפשף ובחלל חדר האמבטיה כולו מתבלה ומתיישן. ייתכן שאתם מעוניינים בשיפוץ אמבטיה רק כדי לעצב אותו מחדש ולתת לו מראה ייחודי, חדיש או נעים במיוחד.
 
שיפוץ אמבטיה – איך עושים את זה?
 
אם אתם מתכננים שיפוץ אמבטיה מסיבי, הכולל הסרה של כל הכלים הסניטריים והתקנתם מחדש, כדאי לכם להתייעץ עם מעצב פנים. מעצב פנים יוכל לסייע לכם להחליט כיצד לתכנן מחדש את האמבטיה באופן נוח ונעים עבורכם, וגם לסייע לכם בעיצוב האמבטיה, כדי שהחד יקבל מראה נעים, שכיף לשהות בו. אם חדר האמבטיה גדול, יש לכם הרבה אפשרויות של עיצוב מחדש בתהליך שיפוץ אמבטיה. גם אם החדר קטן, מעצב פנים יוכל לסייע לכם לנצל את השטח שיש בצורה היעילה ביותר.
 
מקצועיות
 
כאשר אתם בוחרים חברת שיפוצים או פועלים לשיפוץ אמבטיה, ודאו שאתם בוחרים באנשי מקצוע בעלי ניסיון. שיפוץ אמבטיה כרוך ברוב המקרים בהחלפת צנרת או בשיפוץ שלה. הנחה לא נכונה של הצינורות עלולה לגרום לנזקים חמורים, ולעיתים אף יש צורך להרים מחדש ריצוף או חיפוי שכבר נבנו על מנת לתקן את הצנרת. כדי שלא תיתקלו בעוגמות נפש מסוג זה, כדאי מאד שתוודאו שהפועלים שעובדים באמבטיה שלכם הם אכן מקצועיים ואמינים.
 
ציפוי אמבטיה
 
לעיתים ניתן לחסוך חלק מעלות שיפוץ אמבטיה באמצעות ציפוי אמבטיה במקום החלפת אמבטיה. בתהליך זה מצופה האמבטיה בחומר חדש המתקן אותה ומעניק לה מראה חדש, בעלות של כרבע מעלות החלפת אמבטיה. ניתן גם "להלביש" אמבטיה אקרילית בתוך אמבטיית פח ישנה.
 
להשלמת תהליך השיפוץ ניתן להיעזר גם במומחי אלומיניום שיכולים להחליף את המקלחון באמבטיה (במידה ויש) למשהו יותר מודרני, שימושי ונוח.
 
 
   
 
כתובתנו: המרכבה 27, אזור התעשייה אשקלון.
טלפון רב-קווי: 6770800 - 08, פקס: 6750768 - 08
tzaneret@bezeqint.net
 
 
   
   

 
 
 
 
כל הזכויות שמורות ריצוף פנים | ריצוף חוץ | מוצרים לאמבטיה | מוצרים למטבח | מחלקת אינסטלציה | מבצעים | צור קשר | מידע כללי
 
שעות פתיחה :ימי א'-ה' 8:00-19:00
יום ו' וערבי חג 8:00-13:00
לייבסיטי - בניית אתרים