צנרת דרום - בחירת מסנני מים לבית
 
 
 
       
                 
 
בחירת מסנני מים לבית
 
יש שיטענו שאיכות המים בארץ ירודה ביותר, ויש שיטענו שהמים בארץ ניתנים לשתיה ואף בריאים עבורינו. לא ניתן להכריע בשאלה הזו, וכמובן שהעניין משתנה מאזור לאזור בארץ, אך לפעמים למען הסר הספק נעדיף להתקין מסנני מים בבית שלנו על מנת להעביר את מי השתיה שחברת מקורות מספקת לנו סינון נוסף שיגביר את הביטחון שלנו באיכות המים אותם אנו שותים.

מסנן על בסיס פחם

רוב מסנני המים עובדים על סינון על בסיס פחם. המים עצמם מועברים דרך פילטר (מסנן) העשוי מפחם מעובד, כך שבאמצעות הלחץ הטבעי של המים היוצאים מצינור ההזנה המים עוברים דרך חלקי הפחם ועוברים סינון ממתכות, גושים, חומרים כימיים מוצקים וחלקיקים קטנים מהצנרת בה המים עוברים. סינון פחם יעיל עבור מוצקים אך אינו הורג חיידקים במידה וכאלה נמצאים במים.

מסנן מסוג בריטה

חברת בריטה היא חברת מסנני מים ידועה בארץ לייצור מתקני שתיה וקירור המכילים בתוכם מסנן פחם. החברה מייצרת מסנני מים על בסיס פחם הניתנים להחלפה אחת לחודש במתקן. החיסרון המרכזי במתקן זה הוא שצריך למלא את המים בכל פעם שהמתקן נגמר ולחכות שהמיכל יתרוקן לאחר שסיים את פעולת הסינון.

מסנן המותקן לבר מים

מתקני בר מים הפכו לנפוצים יותר ויותר בשנים האחרונות בבתים, בתי עסק ומוסדות. מתקנים אלו הופכים את חווית השתיה לחוויה קלה ומהנה מכיוון שכל שדרוש על מנת לקבל מים הוא ללחוץ על כפתור ולהניח את הכוס מתחת למתקן. חלק ממתקני המים הנקראים בר מים מצוידים במערכות חימום וקירור, ושומרים על הטמפרטורה הרצויה של מים חמים או קרים לפי הצורך. חלק ממתקני בר המים מצוידים אף בכפתור לחימום אקסטרא להרתחה מיידית של מים. המסננים של מתקנים אלו עמידים יותר מהמתקנים של בריטה, וניתנים להחלפה אחת לשלושה עד שישה חודשים, תלוי בסוג המסנן.

החלפת מסנני מים

כאשר מדובר בהחלפת מסנני מים של מתקני בר מים, יש צורך באיש מקצוע מומחה שידע לבצע את ההסרה של המיכל הישן וההתקנה של החדש במקומו בצורה נכונה ויעילה התואמת את הוראות היצרן. ניסיונות טיפול עצמאיים במערכות מורכבות עלול לגרור הרס של המערכת ואובדן האחריות המצורפת עם מתקן המים. כאשר מחליפים מסנני מים חשוב מאוד לשים לב שהמסנן הינו מסנן מקורי של החברה שסיפקה לכם את בר המים או של החברה שסיפקה את המסנן התואם לבר המים שלכם.
 
   
 
כתובתנו: המרכבה 27, אזור התעשייה אשקלון.
טלפון רב-קווי: 6770800 - 08, פקס: 6750768 - 08
tzaneret@bezeqint.net
 
 
   
   

 
 
 
 
כל הזכויות שמורות ריצוף פנים | ריצוף חוץ | מוצרים לאמבטיה | מוצרים למטבח | מחלקת אינסטלציה | מבצעים | צור קשר | מידע כללי
 
שעות פתיחה :ימי א'-ה' 8:00-19:00
יום ו' וערבי חג 8:00-13:00
לייבסיטי - בניית אתרים