צנרת דרום - בחירת ברזים לבית
 
 
 
       
                 
 
בחירת ברזים לבית
 
זה מעניין לבחור כיצד התפתח העולם הזה של ברזים מלפני עשור או שניים ועד היום. בעבר היה הברז רכיב מאוד פשוט ובסיסי ששיקולי עיצוב בכלל לא היו מעורבים בו. הברז היה בצורה מעוגלת די סטנדרטית, ומשני צידיו היו ידיות סיבוב שבעזרתן היו מכוונים את עוצמת המים ואת הטמפרטורה שלהם ביציאה מן הברז. המהלך העיצובי הגדול ביותר שקרה באותה תקופה, היה פיתוח דגמים חדשים של ידיות הסיבוב שיצאו בכל מיני צבעים וצורות. לאחר מכן, היה כבר אפשר למצוא את הברז בעל הידית הבודדת שהייתה שולטת גם על כניסת המים הקרים וגם על כניסת המים החמים, ובאמצעות הזזת הידית שמאלה וימינה היה אפשר לקבוע את טמפרטורת היציאה של המים.
מגוון רחב של עיצובים
מאז כאמור, העולם הזה עבר שינויים גדולים, וכיום אפשר למצוא מגוון רחב של עיצובים שלמרביתם אין שום ערך פונקציונלי, אלא רק ערך עיצובי, הם פשוט מעניקים מראה טוב, נעים ומעוצב יותר לסביבה שבה הם מותקנים. ברז מוארך, ברז מתעקל, ברז ישר כמו מקל, או ברז בעל זוויות ישרות כמו מלבן, ברז שבתוכו מותקן צינור מתיכה המאפשר למשוך את הצינור ולכוון את המים לכיוונים שונים, ברז עם פיית יציאת מים גדולה מאוד, ברזים עם פיות שניתן לכוונן בהן את עוצמת יציאת המים והפיזור שלהם בעת היציאה, כך שאפר לקבוע זרם חלש, זרם רוטט, או זרם חזק וקבוע.
תוכלו למצוא מידע רב באינטרנט
כדי למצוא את הברז המתאים לכם ביותר, עליכם פשוט לגשת למרכז תצוגה של ברזים, שם תוכלו לראות את כל הדגמים האפשריים, בכל הגדלים ובכל העיצובים. אפשרות אחרת היא פשוט להיכנס לאינטרנט ולערוך חיפוש קל ומהיר סביב הנושא. או אז תוכלו לצפות במאות דגמים שונים, ולקבל את המיפרט המדוייק שלהם, ובמקרים מסויימים תוכלו אף לצפות בסרטוני וידאו המדגימים לכם כיצד משתלב הברז במרחבים שונים מבחינה עיצובית, ומדגימים לכם את אופן ועוצמת זרימת המים מהברז. תוכלו גם להיכנס לאתרי אינטרנט של חנויות המוכרות ברזים, ולערוך השוואה בין הדגמים השונים, לבדוק את המחירים ולבצע השוואת מחירים יסודית בין החנויות השונות. במקרים מסויימים, תוכלו גם לבצע הזמנה און ליין, ולקבל אישור על התשלום בזמן אמת.
עצה ועזרה מאיש מקצוע
יחד עם זאת, ברז הוא עניין יקר שיכול לעלות מאות ואלפי שקלים, ולכן אם אתם באמת רוצים להשיג את האפקט העיצובי הטוב ביותר עבור הבית שלכם, אולי כדאי שתפנו לאיש מקצוע או אפילו מעצבת פנים שיתכננו עבורכם את העיצוב בנושא זה, וימליץ לכם על דגמים שייתנו לכם את הפתרון הטוב ביותר גם מבחינת עיצוב וגם מבחינה פונקציונלית. את אנשי המקצוע האלה תוכלו לשכור באופן פרטי, ותוכלו גם למצוא אותם בחנויות השונות או אז תוכלו לקבל המלצות וטיפים בחינם, מתוך הנחה שזה יסייע לכם לבצע רכישה באותה חנות. 
 
   
 
כתובתנו: המרכבה 27, אזור התעשייה אשקלון.
טלפון רב-קווי: 6770800 - 08, פקס: 6750768 - 08
tzaneret@bezeqint.net
 
 
   
   

 
 
 
 
כל הזכויות שמורות ריצוף פנים | ריצוף חוץ | מוצרים לאמבטיה | מוצרים למטבח | מחלקת אינסטלציה | מבצעים | צור קשר | מידע כללי
 
שעות פתיחה :ימי א'-ה' 8:00-19:00
יום ו' וערבי חג 8:00-13:00
לייבסיטי - בניית אתרים