צנרת דרום - אינסטלטור 24 שעות
 
 
 
       
                 
 
אינסטלטור 24 שעות
 
בעולם מושלם אין תקלות, בעולם אופטימלי אם יש תקלות הן מתרחשבות בין 8:00 ל-16:00 אך בעולם המציאותי שבו אנו חיים לתקלות אין חוקים. לכן כאשר יש תקלה במערכת המים או הביוב שלנו חשוב שיהיה לנו בטלפון הנייד או במגנט על המקרר מספר טלפון של אינסטלטור 24 שעות בצורה זמינה וברורה. יש דברים שיכולים לחכות עד הבוקר גם בתחום האינסטלציה אך יש דברים שדורשים טיפול דחוף ומיידי. היות שתיקון תקלות בשעות לא סבירות, בשבתות או בחגים הוא לא רק יקר יותר אלא גם קשה יותר למצוא שרברב לשירות 24 שעות שיהיה זמין באזורנו, חשוב שנהיה מוכנים מראש.
 
מה עושים? נרגעים ולאינסטלטור מתקשרים
כשיש פיצוץ בצינור הדבר הראשון שיש לעשות הוא לסגור את הברז הראשי. פירוש הדבר הוא שלא יהיו לנו מים זורמים לשתייה, לבישול, למקלחת ולהדחת האסלה. לכן רגע לפני כן כדאי לאגור מים בדלי. אך כאשר יש בעייה עם הביוב שעולה על גדותיו או שנסתם הבעיה קשה יותר להתמודדות. לכן לכל מקרה שלא יקרה – כדאי שיהיו לכם פרטי קשר מוכנים מראש.
 
אינסטלטור 24 שעות – לא רק למקרים דחופים
ברור שאיש מקצוע שמוגדר אינסטלטור 24 שעות יכול לתת לכם כל שירות אחר בתחום האינסטלציה. ובעצם עדיף שאחד כזה יהיה האינסטלטור האישי שלכם. אם תזמינו אותו לטיפול בבעיות השוטפות או בשיפוץ יסודי הוא ישמח מאוד לבוא אליכם גם לשירותים דחופים. לצערנו, הבעיה מוכרת בעיקר בבתים ישנים. צנרת מים בתוך הקירות וברצפה עלולה להחליד ולהתפוצץ. לעתים תראו כתם רטוב בקיר ולעתים שכנים נזעמים ידפקו לכם בדלת באחת בבוקר כי מים מצינור שהתפוצץ אצלכם זורמים לתוך ארונות המטבח שלהם. לכן במקרה כזה רצוי שיהיה לכם שרברב לשירות 24 שעות שיוזעק לעזרתכם. אחת הבעיות המשניות עקב פיצוץ של צינור בקיר היא שהרטיבות עלולה לגרום להיווצרות חלודה בצינורות סמוכים. בעיה גוררת בעיה וזו עוד סיבה לא לדחות את הטיפול.
 
מענה מיידי למקרים דחופים
לא רק צנרת ישנה בקירות גם צנרת ישנה בביוב של הבניין יכולה להיות סיבה למסיבה ולהזמנת אינסטלטור 24 שעות. שורשי עצים, ובעיקר פיקוסים, נוטים לחסום אט אט את הזרימה בצינורות הביוב ופתאום בוקר אחד אתם מתעוררים ומוצאים כי ביצה מסריחה הופיעה פתאום בכניסה לבנין שלכם. בעיה נוספת  – אם אינכם גרים בקומה העליונה ייתכן גם שהשומנים שזורמים בצנרת המטבח מצטברים אצלכם ויום אחד תגלו שהחסימה במטבח קשה ובעייתית. ככל שאתם גרים בקומה נמוכה יותר כך הבעיה קשה יותר. לכן, חשוב להיות מוכנים מראש כדי לחסוך את האי-נעימות.
 
 
   
 
כתובתנו: המרכבה 27, אזור התעשייה אשקלון.
טלפון רב-קווי: 6770800 - 08, פקס: 6750768 - 08
tzaneret@bezeqint.net
 
 
   
   

 
 
 
 
כל הזכויות שמורות ריצוף פנים | ריצוף חוץ | מוצרים לאמבטיה | מוצרים למטבח | מחלקת אינסטלציה | מבצעים | צור קשר | מידע כללי
 
שעות פתיחה :ימי א'-ה' 8:00-19:00
יום ו' וערבי חג 8:00-13:00
לייבסיטי - בניית אתרים