צנרת דרום - איך ליצור חדרי אמבטיה מעוצבים
 
 
 
       
                 
 
איך ליצור חדרי אמבטיה מעוצבים
 
חדרי אמבטיה
חדר האמבטיה הוא החדר האינטימי ביותר בבית. לא בכדי, ההשקעה בחדר האמבטיה לוקחת רבים לבדיקה של טרנדים קיימים, חומרי גלם אהובים, סגנונות מועדפים ועוד. על מנת לעצב את חדר האמבטיה באופן המתאים ביותר לבני הבית חשוב להכיר מעט את המתרחש בתחום ולהכיר את הכללים הבסיסיים בעיצוב אמבטיה.
הצבע
צביעת האמבטיה היא אינה עניין של מה בכך, לאור המעורבות של חדר האמבטיה עם כמויות גדולות של מים. על מנת לבצע התאמת צבעים של חדרי אמבטיה חשוב לקחת בחשבון את הקרמיקה שתשתלב בחדר, את אביזרי העיטור השונים ועוד. לאחר מכן יש לבחור צבע נטרלי ככל האפשר על מנת שניתן יהיה לשלב בחדר האמבטיה עיצובים שונים ומגוונים.
חומרי גלם איכותיים
כמו בכל תחום אחר, גם בעיצוב חדרי אמבטיה ישנה חשיבות מרבית לאיכותם של חומרי הגלם. תתפלאו לגלות איזה כוח הרסני יש למים כאשר הם באים במגע עם חומרי גלם לא איכותיים. הזמן עושה את שלו ותוך חודשים ספורים עלול חדר השירותים שלכם לגלות חורים וסדקים, התפוררות ועוד. בחירת חומרי גלם לחדרים לחים הנוטים לרטיבות הינה בעלת חשיבות רבה ויש לבחור בחכמה את החומרים האיכותיים ביותר.
תאורה
האור הוא בין הגורמים המשפיעים ביותר על האווירה ועל הסגנון הכללי. האור הוא זה המאפשר לנו לראות את הנמצא מולנו ולפעמים מדובר בהבדל פעוט של רמת תאורה – הבדל האחראי על האווירה הכללית ועל התחושה הנוצרת בחדר האמבטיה. התאורה מהווה גם גוף אסתטי המשפר ומעשיר את עיצוב חדר האמבטיה.
כיום ניתן למצוא אינסוף סגנונות עיצוב של גופי תאורה, דבר המאפשר חופש פעולה עצום בבחירת הסגנון המרכזי בחדר האמבטיה. על מנת להבטיח את המראה הייצוגי באמבטיה חשוב לבחור בסגנון תואם מבחינת הסטייל  והצבעים המרכזיים בחדר. על מנת לבחור תאורה רצוי לחלק אותה לשניים: מחד יש לבחור תאורה כללית ומאידך – תאורה ממוקדת.  רצוי להציב תאורה מרכזית משני צדי המראה ותאורה נוספת המספקת אור כללי ורך.
בטיחות במקלחת
בטיחות הינה בין הגורמים המהותיים והחשובים ביותר בחדר האמבטיה. חדר האמבטיה למעשה עלול להוות מקום מסוכן ביותר אם לא מבטחים אותו כהלכה. רצוי להיעזר בריצוף המונע החלקה ולוודא כי שקעים חשמליים המשולבים באמבטיה נמצאים גבוה ורחוק מקרבת מים.
חדר אמבטיה מעוצב
תודות לקרמיקה המבריקה, לעיתים די בניקיון יסודי על מנת להדגיש את היתרונות של חדר האמבטיה. בנוסף, תמיד ניתן לשחק עם צבעים שונים ולהוסיף אלמנטים דקורטיביים.
 
 
 
   
 
כתובתנו: המרכבה 27, אזור התעשייה אשקלון.
טלפון רב-קווי: 6770800 - 08, פקס: 6750768 - 08
tzaneret@bezeqint.net
 
 
   
   

 
 
 
 
כל הזכויות שמורות ריצוף פנים | ריצוף חוץ | מוצרים לאמבטיה | מוצרים למטבח | מחלקת אינסטלציה | מבצעים | צור קשר | מידע כללי
 
שעות פתיחה :ימי א'-ה' 8:00-19:00
יום ו' וערבי חג 8:00-13:00
לייבסיטי - בניית אתרים